Zeolit

Zeolit je silikátový minerál, který se vyskytuje převážně v tepelně a chemicky aktivních oblastech. Má unikátní krystalickou strukturu, která mu umožňuje adsorbovat a iontovat různé látky. Zeolit se často používá jako čisticí prostředek, například pro odstranění pesticidů a jiných chemikálií z vody. Je také využíván jako sorbent pro odstranění těžkých kovů a radioaktivních látek.

Zeolit se také používá jako doplňková léčba pro různé zdravotní problémy, jako jsou záněty, alergie a detoxikace organismu. Má také prebiotické vlastnosti, což znamená, že podporuje rozvoj prospěšné střevní mikroflóry.

Naše e-shop nabízí kvalitní zeolit, který je vysoce koncentrovaný a čistý. Koupí zeolitu u nás si mohou lidé být jisti, že získávají produkt s vysokou účinností a účelem. Navíc, nákup na našem e-shopu je pohodlný a bezpečný. Proto by si lidé měli koupit zeolit u nás, aby zlepšili své zdraví a kvalitu života.

9 položek celkem

Cena

4991799
14991799
unnamed
1 099 Kč

Revoluci v přírodní kosmetice přinesl inovativní přírodní krém ZEOTEX DERM, který nepřestává udivovat svojí účinností, přírodním složením a možností vícenásobné aplikace.

153
Zeotex Domácí mazlíčci 140g
499 Kč

Pomozte svým mazlíčkům žít zdravý a vyvážený život.

189
Zeotex Domácí mazlíčci 350g
899 Kč

Dlouhý a zdravý život pro vaše mazlíčky díky zeolitu od společnosti Zeotex.

192
oblicejova maska se zeolitem
899 Kč
156
Ultra jemný mikronizovaný zeolit 120g
599 Kč

Ultrajemný mikronizovaný prášek Produkt se širokým spektrem účinku, strážce našeho zdraví

147
Ultra jemný mikronizovaný zeolit 350g
999 Kč

Ultrajemný mikronizovaný prášek Produkt se širokým spektrem účinku, strážce našeho zdraví

150
6660C3B6 A8F3 4CC2 A753 C57610C33DD4
1 499 Kč

Detoxikujte svého koně a pomozte mu k dlouhému a zdravému životu.

195
zeotex set krem maska darek 2
1 799 Kč

Získejte unikátní sadu pro péči o pleť.

162
Zeotex Zeo Azuki - NOVINKA
Novinka
1 399 Kč

Působí proti vypadávání vlasů a podporuje zdravé fungování vlasové pokožky a vlasových folikulů.

183

Revoluční přírodní DETOX produkty, které mizí z regálů stále rychleji! Přestože nedávno dorazily na pulty našich obchodů, tyto produkty z nich mizí stále rychleji – což nás vzhledem k všudypřítomným kladným recenzím, hodnocením 5.0 a fantastickým výsledkům, kterých dosahují, opravdu nepřekvapuje. Pokud jste se ještě nesetkali s přírodní chorvatskou značkou ZEOTEX - je ten správný čas zjistit o jejich produktech naprosto vše, co si zamiluje každý - především milovníci přírodních produktů.

Zeolit ZEOTEX

Jeden produkt, nespočet použití, vše s cílem chránit naše zdraví – od hlavy až k patě. Dejte sbohem různým toxinům, chemikáliím a dalším škodlivým látkám, kterými jsme bohužel obklopeni více než kdy jindy. Tento úžasný minerál pročistí tělo zcela přirozeným a bezpečným způsobem. Můžete ho využít  také jako detoxikační koupel nebo detoxikaci jídla, kde je vědecky prokázáno, že eliminuje až 99 % těžkých kovů a zbytky pesticidů z potravin před konzumací.

Jak to funguje?

Zeolity jsou 100% přírodní minerály s nejsilnějším detoxikačním účinkem. Zeolitové částice mají strukturu podobnou kleci, ve které zachycují toxiny, těžké kovy, alergeny, karcinogeny, pesticidy a další škodlivé látky, které jsou často vedlejším produktem našeho rychlého každodenního života. Jeho částice mají záporný iontový náboj a účinně přitahují – jako „magnet“ – kladně nabité škodlivé látky a bezpečně zabraňují jejich škodlivým účinkům.

Co je důležité, ZEOTEX nezůstává v těle a nevytahuje z těla vitamíny, minerály a další živiny, pouze negativně nabité, škodlivé částice a toxiny, které narušují správné fungování těla a narušují imunitu. ZEOTEX je jedinečný, protože má velikost částic menší než 1 mikron, což je velmi důležité, protože zeolity s velkými částicemi, jakých je na trhu mnoho, dokážou vtáhnout minerál nebo vitamín do své struktury a částice tak malé jako ZEOTEX nemůžete udělat ani fyzicky.

Jak detoxikovat? Přidejte 1 odměrku (2,5 g – součástí balení) do vody/smoothie/jogurtu/džusu a vypijte ráno před jídlem. Během detoxu se doporučuje zvýšený příjem vody.

Na co jiného se dá použít?

Zeotex prášek s přídavkem vody nebo přírodního oleje lze použít pro vynikající a velmi účinné masky pro péči o obličej a o vlasy. Trápí vás nepříjemný zápach z úst nebo se potýkáte se zubními problémy? Zeolit vysoce účinně likviduje toxiny a škodlivé látky z dutiny ústní. Buďte o krok napřed a zařaďte ho jako doplněk dentální hygienyPokud vám často vypadávají vlasy nebo máte velmi řídké vlasy, jste na správném místě. Máme pro vás novinku ZEO AZUKI, masku na vlasy a vlasovou pokožku. Máte domácího mazlíčka a chtěli byste mu dopřát to nejlepší pro jeho zdraví? Neváhejte a vyzkoušejte také naše nové produkty pro psy, kočky a koně