Péče o pokožku

3 položek celkem

Cena

8991799
18991799
unnamed
1 099 Kč

Revoluci v přírodní kosmetice přinesl inovativní přírodní krém ZEOTEX DERM, který nepřestává udivovat svojí účinností, přírodním složením a možností vícenásobné aplikace.

153
oblicejova maska se zeolitem
899 Kč
156
zeotex set krem maska darek 2
1 799 Kč

Získejte unikátní sadu pro péči o pleť.

162

 

Revoluce v péči o pokožku

Říká se, že pokožka si pamatuje vše, nechme ji vzpomenout jen na to nejlepší. Věděli jste, že když do vyhledávače zadáte: „Jak získat zdravou a bezchybnou pokožku?“, objeví se přes 180.000 výsledků? V angličtině dokonce přes 78 milionů výsledků. Ve skutečnosti je to otázka, kterou si někdy položil každý. Navíc chemikálie, toxiny, konzervanty a další škodlivé látky jsou stále častěji k potkání v běžném životě, především v oblasti kosmetiky.

Zeotex přináší revoluci do světa kosmetiky, díky svému aktivnímu prvku, zeolitu. Stoprocentně přírodní minerál, který remineralizuje a revitalizuje pokožku a zbaví ji toxinů a škodlivých látek.

 

Co přesně Zeolit dělá?

Zeolity mají silný negativní náboj, který je přirozeně přitahuje a poutá s pozitivně nabitými škodlivými látkami. Pokud je přítomnost toxinů příliš vysoká, ukáže se to na stavu pokožky, která reaguje začervenáním, akné, kožními alergiemi a podobně, což by pro nás mělo být budíčkem pro změnu denních zvyklostí. Se Zeolitem Zeotex bude vaše pokožka zdravá a toxiny a škodliviny zmizí v zapomnění. Buďte o krok napřed v prevenci zdraví vaší pleti.

 

Krása je, když se ve své kůži cítíte dobře

Známý jako „kouzelný minerál“, zeolit je zcela přírodní vulkanický minerál, s tím nejsilnějším detoxikačním účinkem, který může příroda nabídnout. Funguje to díky tomu, že ultra jemné mikro částice chytají různé toxiny jako do klece (což je jak obrazně řečeno, tak i skutečná struktura). Tím nás zeolit dokáže zbavit škodlivých látek a pomůže regenerovat a revitalizovat naší pleť.

Díky svým protizánětlivým účinkům je extrémně účinný na kožní alergie, ekzémy, dermatitidy a akné, a díky antioxidantům je velmi efektivní na čištění pórů a odstranění přebytečného kožního mazu, který ucpává póry a způsobuje různé záněty pleti. Zeolit pomáhá pokožce vytvořit ochrannou vrstvu a podílí se na boji s bakteriemi, viry a škodlivými látkami. Navíc vyrovnává pH pokožky a odstraňuje odumřelé kožní buňky, čímž podporuje růst nových, zdravých buněk a zanechává tak pokožku jemnou a hebkou.

Ačkoliv nemůžeme ovlivnit prostředí a škodlivé látky v něm, se kterými se setkávám stále častěji, můžeme minimalizovat jeho dopad a udělat velký krok k ochraně zdraví naší pokožky. Zeolit je revoluční spojenec v každodenní péči o pleť, díky kterému bude váš obličej nejen vypadat zdravě, ale zdravý i bude. Hrdina v boji proti akné, alergickým reakcím a kožním chorobám. Zeolit revitalizuje a regeneruje pokožku obličeje, má anti-age efekt a efektivně odstraňuje každodenní „nepřátelé“ pokožky.

 

Jak používat Zeotex?

Při míchání a aplikaci zeolitu Zeotex používejte dřevěnou, plastovou nebo silikonovou lžičku (ne kovovou) aby nedošlo ke snížení blahodárného efektu zeolitu.

 

Hydratační detoxikační maska

Doporučujeme pro suchou pokožku a její regeneraci. Přináší anti-age efekt, hydrataci a zmírnění zarudnutí.

Krok 1 – Rozmíchejte dvě odměrky prášku Zeotex s jednou lžičkou kokosového oleje. 

Krok 2 – Jakmile je směs jednolitá a konzistentní, aplikujte ji na obličej a nechte 15-20 minut působit

Krok 3 – Opláchněte obličej vodou a pokračujte další péčí jako obvykle.

 

Maska pro hluboké čištění pórů

Doporučujeme pro problematickou pleť pro odstranění akné a zarudnutí. Pomůže s hloubkovým čištěním pórů, odstraní z nich toxiny a nečistoty.

Krok 1 – Smíchejte 3 odměrky prášku Zeotex s jednou lžičkou vody.

Krok 2 – Když získáte mícháním pastu, aplikujte ji na obličej a nechte masku zaschnout. Trvá to přibližně 15-20 minut.

Krok 3 – Po opláchnutí můžete pokračovat s běžnou péčí o pleť.

Tip navíc: Při oplachování provádějte krouživé pohyby a promasírujte tak svůj obličej pro jemnou exfoliaci odumřelých kožních buněk. Exfoliace stimuluje růst nových kožních buněk a vaše pokožka tak bude jemnější a bude moci volně dýchat.

 

Zeotex jako doplněk každodenní péče o pleť

Smíchejte 1 odměrku zeolitu Zeotex (2g) v 50 ml přírodního hydratačního krému. Z referencí našich zákazníku víme, že pravidelným používáním takto upraveného krému dosáhnete vynikajících výsledků.

 

Tělo - Relaxujte v něžném objetí přírody

Od pradávna je kůže považována za indikátor zdraví a krásy, přesto často zapomínáme pečovat o náš největší orgán na každodenní bázi.

Zeotex je produkt, který prostě chcete zahrnout do své každodenní rutiny, protože díky svým ultra jemným částicím zeolitu, které zabraňují účinkům toxinů a škodlivých látek tím, že je uzamknou do klece své vlastní struktury, získáte zdravou a krásnou pokožku a budete se cítit naprosto skvěle.

Zeolit čistí a obnovuje pokožku, přináší vápník, antioxidanty a minerály, čímž zanechává pleť zdravou, čistou a rozzářenou.

Zeolit pomáhá vyrovnávat pH pokožky, působí antibakteriálně, snižuje každodenní nepříznivé dopady na pokožku, pomáhá antioxidantům, minerálům a živinám působit efektivněji. Má protizánětlivé účinky, které blahodárně uklidňují a chrání pokožku a zanechávají ji čistou a zdravou.

Také je skvělý v zabraňování nepříjemných zápachů a je extrémně efektivní proti alergiím, ekzémům, dermatitidám, akné a mnoha dalším problémům.

Zeolit je revoluční spojenec v péči o pleť vašeho obličeje, tak aby vypadala a byla zdravá.