Pro kočky

Pomozte své kočce žít dlouhý a zdravý život. Kočky nám věnují veškerou svou pozornost a lásku, a když přijde na jejich zdraví, je potřeba se jim za to náležitě odměnit.

 

100% PŘÍRODNÍ PRÉMIOVÝ POTRAVINOVÝ DOPLNĚK

Vyrobeno z nejkvalitnějšího zeolitu
Nejmenší velikost částic (≈1 mikron)
Nabitý technologií VEN

 

VAŠE KOČKA JE BOMBARDOVÁNA ŠKODLIVÝMI LÁTKAMI

I přes naši nejlepší snahu, je skoro nemožné žít naprosto čistě. Škodlivé látky (jako chemikálie, pesticidy a toxiny) si najdou cestu do našeho těla. Naši chlupatí mazlíčci jsou více citliví na znečištění, takže jejich těla jsou náchylnější k nemocem. Denní detoxikace je skvělý způsob, jak udržet svou kočku zdravou a vitální.

 

CO JSOU ZEOLITY?

Zeolity jsou přírodní minerály s nejsilnějším detoxikačním účinkem, jaký nám příroda může nabídnout. Jsou známé jako magické minerály. Jsou vyrobeny ze čtyř prvků: voda, vzduch, země a oheň. Zeolity mají strukturu připomínající klec, ve které zachycují toxiny, těžké kovy, karcinogeny, pesticidy a další škodlivé látky. Zeolit je bezpečná a 100% přírodní cesta, jak detoxikovat tělo a předcházet zdravotním problémům.

 

PROČ JE VEN-ZEOTEX SPECIÁLNÍ?

Naše VEN (Vibro-energized-nutraceutical) technologie posouvá zeolit z dobrého na skvělý. Znásobuje počet částic zeolitu a dodává silný energetický náboj. Výsledkem je zvýšená účinnost absorpčních a adsorpčních vlastností zeolitů při jejich působení v těle.

 

PRO KOŤATA

Ven-Zeotex je nejúčinnější, 100% přírodní posilovač imunity pro kočky ve všech stádiích jejich života. Nejlepší způsob, jak udržovat tělo své kočky zdravé znamená udržovat nízké hladiny toxinů v raném věku. Je důležité pochopit, že zeolit ​​není lék. Vytváří optimální prostředí, aby se tělo neustále samo léčilo tak jak zamýšlela příroda.

 

PRO STARŠÍ KOČKY

Starší kočky jsou více náchylné k nemocem v důsledku hromadění škodlivých látek. Jejich tělesné prostředí není ideální pro nejlepší funkci imunitního systému. Podávání Zeotexu jako denního doplňku rychle obnovuje imunitní systém, který zvyšuje obranyschopnost organismu.

 

VEN-ZEOTEX NEABSORBUJE VITAMÍNY A MINERÁLY

Na základě velikosti pórů zeolit vstřebává látky, které se vejdou do jeho struktury. Protože toxiny jsou velmi malé, jsou snadným cílem pro zeolit. Na rozdíl od nich mají vitamíny a minerály vetší molekuly a zeolit je neovlivní.