Pro koně

Pomozte svému koni žít dlouhý a zdravý život. Koně nám věnují veškerou svou pozornost a lásku, a když přijde na jejich zdraví, je potřeba se jim za to náležitě odměnit.

1 položek celkem

Cena

14991500
114991500
6660C3B6 A8F3 4CC2 A753 C57610C33DD4
1 499 Kč

Detoxikujte svého koně a pomozte mu k dlouhému a zdravému životu.

195

Váš kůň je bombardován škodlivými látkami. I přes naši maximální snahu je skoro nemožné žít úplně čistý život. Škodlivé látky (jako jsou chemikálie, pesticidy, plastové komponenty a toxiny) si vždy najdou způsoby, jak vstoupit do našeho těla. Naši chlupatí mazlíčci jsou citliví na znečištění, takže jejich těla jsou více náchylná k nemocem. Toxiny okyselují tělo, způsobují problémy v kloubech, trávicím traktu a svalstvu. Stres při dopravě a sportu a dalších událostech dále oslabuje imunitu.

Systém Ven-Zeotex odstraňuje toxiny a udržuje vašeho koně zdravého a vitálního. Zeolity jsou přírodní minerály s nejsilnějším detoxikačním účinkem, jaký nám příroda může pro naše koně nabídnout. Jsou známé jako magické minerály. Jsou vyrobeny ze čtyř prvků: voda, vzduch, země a oheň. Zeolity mají neobvyklou klecovou strukturu a záporný náboj, který do sebe přirozeně vtahuje nejpozitivněji nabité škodlivé látky. Zeolity jsou bezpečné. Je to 100% přírodní způsob detoxikace těla, jak předcházet zdravotním problémům.

PROČ JE VEN-ZEOTEX SPECIÁLNÍ?

Naše VEN (Vibro-energized-nutraceutical) technologie znásobuje počet částic zeolitů a dodává silnou energii. Výsledkem je zvýšená účinnost absorpce zeolitu, zatímco je aktivní v těle. Ven-Zeotex je nejúčinnější, 100% přírodní posilovač imunity pro koně v každé etapě života. Nejlepší způsob, jak udržovat tělo svého koně zdravé, znamená udržovat nízké hladiny toxinů v raném věku. Je důležité pochopit, že zeolit není léčba. Zeolit vytváří optimální prostředí, aby se tělo neustále samo léčilo tak, jak zamýšlela sama příroda. Zdraví je klíčové pro výkonnostní koně.

VEN-ZEOTEX neabsorbuje VITAMÍNY A MINERÁLY

Na základě velikosti pórů zeolit absorbuje látky, které se vejdou do jeho klece. Vzhledem k tomu, že toxiny jsou velmi malé, jsou snadným cílem pro zeolit. Na druhou stranu vitamíny a minerály ano, větší molekuly a zeolit na ně nemá vliv.