Detoxikace

V našem rychlém každodenním životě jsme zůstali uvězněni v době narůstajícího „znečištění“ potravin, které každý den kupujeme a konzumujeme. Na konci loňského roku bylo z pultů obchodů staženo více než 60 potravinářských výrobků kvůli přísadám škodlivým pro lidské zdraví. Příjem těžkých kovů se za poslední desetiletí zvýšil o 30 % a samotný fakt, že potraviny, půda a životní prostředí jsou stále více znečišťovány, dokazuje, že si nyní více než kdy předtím musíme uvědomovat důsledky, které to přináší.

2 položek celkem

Cena

599999
1599999
Ultra jemný mikronizovaný zeolit 120g
599 Kč

Ultrajemný mikronizovaný prášek Produkt se širokým spektrem účinku, strážce našeho zdraví

147
Ultra jemný mikronizovaný zeolit 350g
999 Kč

Ultrajemný mikronizovaný prášek Produkt se širokým spektrem účinku, strážce našeho zdraví

150

 

ZEOTEX

Značka ZEOTEX již léta zvyšuje povědomí o škodlivých účincích pesticidů a těžkých kovů v potravinách. Jejich posláním je zdravý způsob života v plném smyslu těchto slov a ochrana před škodlivými látkami, kterých si bohužel často neuvědomujeme a málokdy jsme před nimi varováni. ZEOTEX je jediným zeolitem na našem trhu, který průběžně provádí vědecký výzkum jako důkaz účinnosti svých produktů, a kromě zmíněných výzkumů prokázaly předchozí výzkumy zeleniny mimořádnou účinnost při odstraňování různých druhů pesticidů z potravin!

Síla mikronizace a iontového energie zeolitu

Produkty Zeotex jsou 100% přírodní, usnadňují zrychlený životní styl a jsou mimořádnými spojenci při zachování zdraví a to pomocí detoxikace  - od hlavy až k patě. Zeotex se navíc může pochlubit nejmenšími částicemi minerálu zeolit na trhu (mikronová velikost), získanými speciální, chráněnou a bezpečnou technologií VEN, s přísnou kontrolou kvality každého z našich výrobků.

Pomocí ultra jemného mikronizovaného prášku Zeotex můžete detoxikovat jídlo tak, že ho namočíte do lázně s rozmíchaným Zeotexem a necháte ho 15-20 minut koupat. Zbávíte se tak většiny pesticidů a dalších škodlivých látek, které zůstávají v kupovaném ovoci, zelenině, ale například i v rýži či luštěninách - tím je pak surovina zdravější a díky konzumaci detoxikovaných potravin budete zdravější i vy.

Podobně jako jídlo můžete detoxikovat i sami sebe. Stačí si připravit detoxikační koupel tím, že Zeotex rozmícháte ve vaně, ve které si následně dáte koupel. Když v ní vydržíte 15-20 minut, bude vám odměnou, že z vaší pokožky vytáhnou zeolity většinu toxinů a další škodlivých látek, které do sebe každý den vstřebáváme. Zdravější pokožku celého těla máte na dosah.

Výzkum a dopady těžkých kovů na naše zdraví

Těžké kovy se v životním prostředí objevují většinou jako výsledek lidské činnosti tím, že se vypařují do atmosféry a poté se dostávají do vody a půdy prostřednictvím srážek. Do těla se dostávají vdechováním, konzumací kontaminované potravy a vstřebáváním kůží. Při vstřebávání se těžké kovy ukládají v různých orgánech, žlázách, centrálním nervovém systému a kostech. Takto se léta hromadí všude v těle, což může vést k četným zdravotním problémům a stavům a souvisí také s výskytem různých druhů rakoviny. Na škodlivé účinky těžkých kovů jsou zvláště citlivé děti a těhotné ženy.

Arsen, kadmium a rtuť jsou extrémně toxické těžké kovy, klasifikované jako karcinogeny, a lze je nalézt v různých potravinách, které denně konzumujeme (obiloviny, ryby, mořské plody, maso a masné výrobky, ovoce, zelenina). V loňském roce proto EU v rámci širšího plánu prevence rakoviny zavedla přísnější normy týkající se přítomnosti těžkých kovů v potravinách. Právě proto musíme udělat vše, co je v našich silách, abychom si vědomě vybírali potraviny, které konzumujeme. Nový vědecký výzkum provedený na Fakultě agrobiotechnických věd v Osijeku prokázal, že zeolit ZEOTEX odstraňuje až 99 % těžkých kovů z potravin pouhým namáčením před konzumací ve vodě s přídavkem zeolitu ZEOTEX. Zeolit, známý svým neuvěřitelným detoxikačním účinkem, je právem nazýván magickým minerálem 21. století – funguje tak, že ve své kleci (která je malebná i skutečná struktura) zachycuje toxiny, pesticidy, karcinogeny, organické jedy a těžké kovy, a tak detoxikuje potraviny od škodlivých látek před vstupem do těla. Vynikající dosažený výsledek ukazuje, že ZEOTEX je ideálním spojencem pro zdravější život. Výzkum byl proveden na rýži a bobulích, kde bylo prokázáno, že namáčení v roztoku vody a zeolitu ZEOTEX odstraňuje:

  • 99 % kadmium, 91 % rtuť, 76 % arsen z BÍLÉ RÝŽE
  • 99% kadmium, 82% rtuť, 76% arsen Z MALINY
  • 99 % kadmium, 74 % rtuť, 62 % arsen z RYBÍZŮ
  • 94 % kadmium, 73 % rtuť, 28 % arsen z OSTRUŽIN
  • 94 % kadmium, 71 % rtuť, 21 % arsen z BORŮVEK

Tip: Při výběru zeolitů byste měli být obzvláště opatrní, protože kvalita zeolitů se může výrazně lišit! Důležitá je kontrola a kvalita rudy, ze které se surovina získává, technologie zpracování a velikost částic (pokud je částice velká, přitahuje nejen škodlivé látky, ale i užitečné, jako jsou vitamíny a minerály). ZEOTEX má nejmenší částici zeolitu (1 mikron) zpracovanou chráněnou technologií VEN ve vlastním a kontrolovaném zařízení a neustálý vědecký výzkum dokazuje jeho mimořádnou účinnost!