2 položek celkem

Cena

599999
1599999
Ultra jemný mikronizovaný zeolit 120g
599 Kč

Ultrajemný mikronizovaný prášek Produkt se širokým spektrem účinku, strážce našeho zdraví

147

 

Síla mikronizace a iontového energie zeolitu

Produkty Zeotex jsou 100% přírodní, usnadňují zrychlený životní styl a jsou mimořádnými spojenci při zachování zdraví a to pomocí detoxikace  - od hlavy až k patě. Zeotex se navíc může pochlubit nejmenšími částicemi minerálu zeolit na trhu (mikronová velikost), získanými speciální, chráněnou a bezpečnou technologií VEN, s přísnou kontrolou kvality každého z našich výrobků.

Pomocí ultra jemného mikronizovaného prášku Zeotex můžete detoxikovat jídlo tak, že ho namočíte do lázně s rozmíchaným Zeotexem a necháte ho 15-20 minut koupat. Zbávíte se tak většiny pesticidů a dalších škodlivých látek, které zůstávají v kupovaném ovoci, zelenině, ale například i v rýži či luštěninách - tím je pak surovina zdravější a díky konzumaci detoxikovaných potravin budete zdravější i vy.

Podobně jako jídlo můžete detoxikovat i sami sebe. Stačí si připravit detoxikační koupel tím, že Zeotex rozmícháte ve vaně, ve které si následně dáte koupel. Když v ní vydržíte 15-20 minut, bude vám odměnou, že z vaší pokožky vytáhnou zeolity většinu toxinů a další škodlivých látek, které do sebe každý den vstřebáváme. Zdravější pokožku celého těla máte na dosah.