Zeotex Sada péče o pleť

Získejte unikátní sadu pro péči o pleť.


  • Vyprodáno
1 799 Kč
Kategorie: Péče o pokožku
 

Obsah sady: Zeotex derm 50 ml + Zeotex mask 50 ml.

Sada obsahuje přírodní krém a obličejovou masku, které se navzájem dokonale doplňují v každodenní péči o pleť a společně tak dělají skutečný rozdíl. Jsou to ideální spojenci v boji proti akné, černým tečkám, nečistotám a nesrovnalostem a jsou prospěšné pro všechny typy pleti. Svým přírodním aktivním působením čistí, hydratují a revitalizují pleť, podporují proces přirozené regenerace buněk a anti-age účinek.

Zeotex derm, krém na péči o problematickou pleť

Tento krém působí jak na akutní problémy, tak jeho složení podporuje přirozené čistící procesy v pokožce, obnovu buněk i hydrataci. Je proto ideálním doplňkem pro každodenní péči o problémovou pleť i jako prevence aby problém nevznikl. 

Účinek:

  • Silný účinek proti bakteriím, plísním a virům.
  • Přírodní krém pro každý věk – Bez parabenů, kortikosteroidů a škodlivých konzervačních látek.
  • Revoluční spojení a synergie působením dvou hlavních složek: 
    • Zeolit - Přírodní minerál sopečného původu s nejsilnějším detoxikačním efektem. Zeolitové částice umí účinně přitáhnout škodlivé látky a bezpečně zabránit jejich škodlivým účinkům. Pokožku regeneruje a oživuje.
    • Základní stříbro – působí antimikrobiálně na povrchu pokožky, vytváří ochrannou vrstvu, která upravuje a stabilizuje kožní mikroflóru odstraněním nechtěných mikroorganismů. Tenká ochranná vrstva přináší optimální rovnováhu živin a výrazný protizánětlivý účinek, který efektivně pomáhá proti dermatologickým problémům. Doporučuje se používat dvakrát denně, ráno a večer, nebo v případě potřeby.

 

Zeotex mask - obličejová maska ​​pro hlubokou revitalizaci

Slouží jako důkladná příprava kůže pro absorpci účinných látek z krému Zeotex Derm, který přijde po masce. Inovativní směs přírodních aktivních složek hloubkově čistí pokožku, regeneruje, zaměřuje se na akutní problémy a preventivně uklidňuje a chrání pokožku. Přináší detoxikační a anti-age účinek.

 

Účinek tkví v pečlivě vybraných složkách krému:

Základem masky je zeolit – přírodní minerál sopečného původu pro detoxikaci pokožky.

Hijaluron nové generace, PrincipHYAL® Cube3, reaguje přímo s receptory buněk a umožňuje tak dvakrát účinnější průchodnost aktivních látek v epidermální vrstvě pokožky. To umožňuje bohatou hydrataci a regeneraci pokožky a dosahuje tak skutečného liftingového efektu. Zvyšuje elasticitu, stimuluje neo-elastinovou syntézu, vyhlazuje vrásky a celkově vylepšuje strukturu pokožky.

Gel aloe vera urychluje regeneraci buněk, zmírňuje zánět a zlepšuje tonus, což vede k měkčímu a zdravějšímu vzhledu pokožky.

Gel z červené řasy vytváří ochrannou vrstvu na kůži a tím ji chrání před vysoušením (tím se liší od jiných detoxikačních masek na trhu, které často při čištění nezachovávají přirozenou hydrataci pokožky).

Macerát z centely (Gotu Kola) je vynikajícím prostředkem v boji proti jizvám a vráskám, podporující léčebný proces. Funguje i jako antioxidant a navyšuje kolagenovou syntézu.

Masku se doporučuje používat 1-2x týdně a v případě potřeby.

Zeotex set je must have pro každého, kdo má rád přírodní a kvalitní péči. Krém a maska se perfektně vzájemně doplňují ve svých účincích a jsou tak ideálním spojencem v boji s problémy vaší pleti. Opravují celkovou strukturu pokožky a pravidelným používáním dosáhnete viditelného zlepšení v regeneraci a čistotě vaší pleti.

Zeotex je výrobce přírodních přípravků, které jsou vhodné pro různé účely. Určitě je doporučuji na pleť, ale také do koupele nebo pro dentální hygienu. Udělejte radost svým blízkým s produkty, které jim pomůžou. Krémy a obličejové maky mám vyzkoušené a jsou prostě skvělé.

U Zeolitu si můžete vybrat, jakou formu aplikace zvolíte. A k Vánocům doporučuji celý set péče o pokožku. Navíc získáte balení lyofilizovaného ovoce zdarma ke každé objednávce.