Detoxikační koupel

2 položek celkem

Cena

599999
1599999
Ultra jemný mikronizovaný zeolit 120g
599 Kč

Ultrajemný mikronizovaný prášek Produkt se širokým spektrem účinku, strážce našeho zdraví

147
Ultra jemný mikronizovaný zeolit 350g
999 Kč

Ultrajemný mikronizovaný prášek Produkt se širokým spektrem účinku, strážce našeho zdraví

150

 

Relaxace a vnitřní klid

Koupel znamená mít čas opravdu jen sám pro sebe – pro relaxaci a osobní mír. Výzkum dokládá, že koupele přinášejí mnoho užitečného pro náš organismus. Například pobyt ve vodě zklidňuje srdeční tep a tím stimuluje zdravou cirkulaci krve. Navíc koupel působí příznivě i na neurální systém tím, že snižuje pocit stresu a napětí.

Jak víme, voda je nedílnou součástí člověka, není tedy překvapením, že pobyt ve vodě může posílit naší imunitu a celkový stav organismu. Je však důležité zdůraznit, že kůže, jako náš největší orgán, absorbuje většinu přísad do koupele, které se pak dostávají do našeho krevního řečiště a tak do celého organismu. Kvůli tomu je důležité brát čas, který máme pro sebe, také jako čas zdraví.

 

Zeolitová koupel

Zeolitová koupel velmi dobře funguje pro své detoxikační vlastnosti vůči škodlivým vnějším vlivům – toxiny, těžké kovy, alergeny, karcinogenní a další škodlivé látky, které zanechávají stopy na naší pokožce. Zeolit má antibakteriální a antivirové vlastnosti, neutralizuje pH pokožky a působí na ní extrémně uklidňujícím způsobem, čímž dokáže efektivně pomáhat s podrážděním kůže, alergiemi a dehydratací.

Zeolit zachytává toxiny a škodlivé látky a tak regeneruje a revitalizuje pokožku. Obsahuje vápník, draslík, křemík, sodík, hořčík a antioxidanty, které přispívají k posílení imunity a zdraví vaší pokožky. Koupel úspěšně hydratuje pokožku s vynikajícím detoxikačním účinkem.

 

Krok 1 – Na každých 5 l teplé vody přidejte 4 odměrky zeolitu Zeotex. Pokud chcete, můžete přidat i přírodní esenciální olej.

Krok 2 – V koupeli vydržte alespoň 15-20 minut.

Krok 3 – Po koupeli pokračujte klasickou péčí o tělo.