Detoxikace jídla

2 položek celkem

Cena

599999
1599999
Ultra jemný mikronizovaný zeolit 120g
599 Kč

Ultrajemný mikronizovaný prášek Produkt se širokým spektrem účinku, strážce našeho zdraví

147

 

První a klíčový krok v prevenci zdraví rodiny

Pesticidy nebo přípravky na ochranu rostlin, jsou produkty chemického nebo biologického původu, jejichž účelem je chránit rostliny před různými nemocemi, bakteriemi, viry a škodlivými látkami. Téměř všechny pesticidy jsou klasifikovány do nějaké skupiny jedů a u mnohých je prokázáno, že jsou karcinogenní a toxické.

Pesticidy jsou zdrojem těžkých kovů, které v těle oxidují a slouží pak jako potrava pro viry, ty pak vylučují neurotoxiny, které způsobují množství poruch v centrálním vegetativním systému i dalších důležitých orgánech. Čím více těžkých kovů je v těle, tím větší je pravděpodobnost rozvinutí nějakého onemocnění. Četnost toho, jak se nám dostávají do těla, přitom v posledním desetiletí stoupla o 30%.

O skutečném vlivu pesticidů na naše zdraví víme dosud velmi málo, ale jednoduchou úvahou není složité dojít k tomu, že když se používají na ošetření jídla a toto ošetřené jídlo pak spotřebováváme každý den, tak se jich do nás dostane nezanedbatelné množství.

I velmi malé množství pesticidů, které do sebe vpravujeme společně s jídlem, se časem hromadí a stupňuje tak nepříznivý vliv na naše tělo. Obzvláště citlivé mohou být děti, na jejichž rostoucí tělo mohou mít toxiny z pesticidů mnohem silnější vliv.

Analýzy zjistily, že nejvíc pesticidů je v:
Jahodách, špenátu, ledovém salátu, hrášku, broskvích, jablkách, mrkvi, hruškách, třešních, hroznech, celeru, rajčatech, paprikách, bramborách, okurkách.

 

Proč je Zeotex nezbytný pro každou domácnost?

Zeotex je 100% přírodní, ultra-jemný mikronizovaný minerál zeolit, který do klecí své atomární struktury zachytává toxiny, pesticidy, karcinogenní látky, organické jedy a těžké kovy a tak i může detoxikovat jídlo od škodlivých látek před tím, než je vpustíme do našeho organismu.

Velmi silná detoxikační účinnost Zeotexu  byla potvrzena na fakultě agrobiotechnických věd v Osijeku. Získané výsledky dokázaly snížení množství toxických elementů a klasifikovali zeolit jako nejsilnější detoxikátor dneška. (detaily prý zde - https://zeotex.hr/pages/istrazivanja)

Do těla nevpouštíme pouze pesticidy, ale i další škodlivé látky, které se pak mohou každý den hromadit v našem organismu. Zeotex má neuvěřitelnou schopnost eliminovat herbicidy, insekticidy, těžké kovy, biogenní aminy, alkaloidy, nitrozaminy, viry, bakterie, parazity a další látky, které jsou extrémně škodlivé pro náš organismus, tím, že je do sebe vstřebá.
Za málo času i úsilí je možné odstranit více než 41% zbytků pesticidů z kupovaného ovoce.

 

Jak se vyrábí zeolit Zeotex?

Skrze tři chráněné technologické procesy (VEN), získáme z nezpracované suroviny ty nejmenší a nesmírně aktivní částice o velikosti kolem 1 mikronu. Největší rozdíl u Zeotexu je, že na rozdíl od ostatních výrobců máme takto malé částice, které navíc ještě nabíjíme energií. Tak se násobí účinek a proto je tak silný. V účinku pak probíhá absorpce i adsorpce - účinně váže toxiny a škodlivé látky, zatímco současně uvolňuje základní minerály (jako je hořčík, křemík, sodík a mnoho dalších).