Detoxikace jídla

2 položek celkem

Cena

599999
1599999
Ultra jemný mikronizovaný zeolit 120g
599 Kč

Ultrajemný mikronizovaný prášek Produkt se širokým spektrem účinku, strážce našeho zdraví

147
Ultra jemný mikronizovaný zeolit 350g
999 Kč

Ultrajemný mikronizovaný prášek Produkt se širokým spektrem účinku, strážce našeho zdraví

150

 

První a klíčový krok v prevenci zdraví rodiny

Pesticidy nebo přípravky na ochranu rostlin, jsou produkty chemického nebo biologického původu, jejichž účelem je chránit rostliny před různými nemocemi, bakteriemi, viry a škodlivými látkami. Téměř všechny pesticidy jsou klasifikovány do nějaké skupiny jedů a u mnohých je prokázáno, že jsou karcinogenní a toxické.

Pesticidy jsou zdrojem těžkých kovů, které v těle oxidují a slouží pak jako potrava pro viry, ty pak vylučují neurotoxiny, které způsobují množství poruch v centrálním vegetativním systému i dalších důležitých orgánech. Čím více těžkých kovů je v těle, tím větší je pravděpodobnost rozvinutí nějakého onemocnění. Četnost toho, jak se nám dostávají do těla, přitom v posledním desetiletí stoupla o 30%.

O skutečném vlivu pesticidů na naše zdraví víme dosud velmi málo, ale jednoduchou úvahou není složité dojít k tomu, že když se používají na ošetření jídla a toto ošetřené jídlo pak spotřebováváme každý den, tak se jich do nás dostane nezanedbatelné množství.

I velmi malé množství pesticidů, které do sebe vpravujeme společně s jídlem, se časem hromadí a stupňuje tak nepříznivý vliv na naše tělo. Obzvláště citlivé mohou být děti, na jejichž rostoucí tělo mohou mít toxiny z pesticidů mnohem silnější vliv.

Analýzy zjistily, že nejvíc pesticidů je v:
Jahodách, špenátu, ledovém salátu, hrášku, broskvích, jablkách, mrkvi, hruškách, třešních, hroznech, celeru, rajčatech, paprikách, bramborách, okurkách.

 

Proč je Zeotex nezbytný pro každou domácnost?

Zeotex je 100% přírodní, ultra-jemný mikronizovaný minerál zeolit, který do klecí své atomární struktury zachytává toxiny, pesticidy, karcinogenní látky, organické jedy a těžké kovy a tak i může detoxikovat jídlo od škodlivých látek před tím, než je vpustíme do našeho organismu.

Velmi silná detoxikační účinnost Zeotexu  byla potvrzena na fakultě agrobiotechnických věd v Osijeku. Získané výsledky dokázaly snížení množství toxických elementů a klasifikovali zeolit jako nejsilnější detoxikátor dneška. (detaily prý zde - https://zeotex.hr/pages/istrazivanja)

Do těla nevpouštíme pouze pesticidy, ale i další škodlivé látky, které se pak mohou každý den hromadit v našem organismu. Zeotex má neuvěřitelnou schopnost eliminovat herbicidy, insekticidy, těžké kovy, biogenní aminy, alkaloidy, nitrozaminy, viry, bakterie, parazity a další látky, které jsou extrémně škodlivé pro náš organismus, tím, že je do sebe vstřebá.
Za málo času i úsilí je možné odstranit více než 41% zbytků pesticidů z kupovaného ovoce.

 

Jak se vyrábí zeolit Zeotex?

Skrze tři chráněné technologické procesy (VEN), získáme z nezpracované suroviny ty nejmenší a nesmírně aktivní částice o velikosti kolem 1 mikronu. Největší rozdíl u Zeotexu je, že na rozdíl od ostatních výrobců máme takto malé částice, které navíc ještě nabíjíme energií. Tak se násobí účinek a proto je tak silný. V účinku pak probíhá absorpce i adsorpce - účinně váže toxiny a škodlivé látky, zatímco současně uvolňuje základní minerály (jako je hořčík, křemík, sodík a mnoho dalších).