Péče o vlasy

3 položek celkem

Cena

5991399
15991399
Ultra jemný mikronizovaný zeolit 120g
599 Kč

Ultrajemný mikronizovaný prášek Produkt se širokým spektrem účinku, strážce našeho zdraví

147
Zeotex Zeo Azuki - NOVINKA
Novinka
1 399 Kč

Působí proti vypadávání vlasů a podporuje zdravé fungování vlasové pokožky a vlasových folikulů.

183

 

Vlasy a pokožka hlavy si zaslouží speciální péči

Přemýšleli jste někdy nad tím, kolik vlasů byste napočítali, kdybyste je počítali? Číslo, které byste získali, by bylo mezi 100 a 150 tisíci. Každý vlas ve vašich vlasech je tvořen keratinem – strukturálním proteinem, který je zodpovědný za stabilitu a buněčnou strukturu. Životnost jednoho vlasu je 5 let. Vlasy jsou zrcadlem zdraví a krásy, proto je třeba jim poskytnout zdravou a přírodní péči. Povětšinou jsme obklopeni přípravky pro péči o vlasy, které jsou postavené na škodlivých, občas i karcinogenních látkách. Výzkum ukázal, že průměrně 90% produktů obsahuje parabeny a ulfáty – syntetické složky, často spojované s podrážděním kůže a neurotoxicitou. Je nepochybné, že jsme na denní bázi v kontaktu s nebezpečnými látkami, toxiny, těžkými kovy, karcinogenními látkami a alergeny.

 

Co poškozuje vaše vlasy?

Stejně jako znečištěné prostředí, i jídlo a pití ovlivňují zdraví našich vlasů a pokožky hlavy. Škodlivé látky z prostředí jsou hlavní příčinou poškození pokožky hlavy a mastných vlasů, které jsou doprovázeny nepříjemnými pocity po celý den. Zrychlený životní styl nám často nedovolí pečlivě si prostudovat složení a každou ingredienci produktů vlasové kosmetiky, ale jedním si můžeme být jistí – vždy můžeme věřit přírodě.

 

To nejlepší pro vaše vlasy

Nejlepší pro vaše vlasy jsou přírodní produkty, které remineralizují a poskytnou vašim vlasů látky nezbytné pro jejich růst a dostanou z nich toxiny a škodlivé látky a průběžně budou o vaše vlasy pečovat tak, aby zdravé zůstaly.

 

Role zeolitu

Clinoptilolát zeolitu je 100% přírodní multifunkční minerál, který absorbuje toxiny a škodlivé látky. Tajemství zeolitu tkvi v jeho molekulární struktuře, ve které formuje klece s negativně nabitými ionty a tyto pak přitahují toxiny a škodlivé látky, které mají pozitivní náboj. Proto zeolit přitahuje a absorbuje těžké kovy, nebezpečné karcinogenní toxiny, alergeny, organické jedy a další škodlivé látky a tak čistí organismus a posiluje imunitu. Ačkoliv jde o relativní novinku na trhu, zeolit se může pochlubit obrovským zájmem s aplikací v moderní medicíně a dermatologii.

 

Jak to funguje?

Zeolit obsahuje vápník, draslík, křemík a hořčík, což jsou podstatné prvky pro zdravé vlasy. Vápník stimuluje růst a pevnost vlasů, draslík brání vypadávání vlasů, křemík je důležitý prvek pro optimální syntézu kolagenu, který dává vlasům sílu a pružnost. Hořčík pak podporuje zdraví vlasových folikul (folikuly jsou konce vlasových kořínků, které zajišťují potřebné živiny pro vlasy z krevního řečiště). Mnoho studií prokázalo, že zeolit úspěšně pomáhá celému organismu k vyčištění od škodlivých látek a mimořádných výsledků dosahuje i v oblasti vlasů a pokožky hlavy, protože umožňuje proces remineralizace a detoxikace najednou.

 

Pomůže s konkrétními problémy

Zeolit pomáhá se zklidněním alergické reakce tím, že neutralizuje alergeny, přispívá k udržování zdravých hodnot pH pokožky hlavy a jeho unikátní detoxikační vlastnosti pomohou rychle obnovit pokožku hlavy i vlasy.

 

Jak používat zeolit Zeotex?

Při míchání a nanášení zeolitu Zeotex používejte dřevěnou, plastovou nebo silikonovou lžičku (ne kovovou), aby zůstal plně zachován blahodárný účinek zeolitu.

 

Hluboký detox vlasů a pokožky hlavy

Odstraňuje toxiny a škodlivé látky z vlasů a pokožky hlavy, kterou mohou přinášet problémy, jako jsou lupy, kožní alergie a nemoci.

 

Vlasová maska

Krok 1 – Vytvořte pastu smícháním 3 odměrek Zeotexu a 2 lžiček vody.

Krok 2 – Před mytím pastu vetřete do vlasů a nechte 15-20 minut působit.

Krok 3 – Poté pastu smyjte a umyjte si vlasy.

Opakujte 1 až 2x týdně.

 

Maska pro pokožku hlavy

Krok 1 – Vytvořte pastu smícháním 3 odměrek Zeotexu a 2 lžiček vody.

Krok 2 – Pastu aplikujte na pokožku hlavy před mytím a nechte 15-20 minut působit.

Krok 3 – Poté pastu smyjte a umyjte si vlasy.