Péče o vlasy

3 položek celkem

Cena

5991399
15991399
Ultra jemný mikronizovaný zeolit 120g
599 Kč

Ultrajemný mikronizovaný prášek Produkt se širokým spektrem účinku, strážce našeho zdraví

147
Ultra jemný mikronizovaný zeolit 350g
999 Kč

Ultrajemný mikronizovaný prášek Produkt se širokým spektrem účinku, strážce našeho zdraví

150
Zeotex Zeo Azuki - NOVINKA
Novinka
1 399 Kč

Působí proti vypadávání vlasů a podporuje zdravé fungování vlasové pokožky a vlasových folikulů.

183

 

Vlasy a pokožka hlavy si zaslouží speciální péči

Přemýšleli jste někdy nad tím, kolik vlasů byste napočítali, kdybyste je počítali? Číslo, které byste získali, by bylo mezi 100 a 150 tisíci. Každý vlas ve vašich vlasech je tvořen keratinem – strukturálním proteinem, který je zodpovědný za stabilitu a buněčnou strukturu. Životnost jednoho vlasu je 5 let. Vlasy jsou zrcadlem zdraví a krásy, proto je třeba jim poskytnout zdravou a přírodní péči. Povětšinou jsme obklopeni přípravky pro péči o vlasy, které jsou postavené na škodlivých, občas i karcinogenních látkách. Výzkum ukázal, že průměrně 90% produktů obsahuje parabeny a ulfáty – syntetické složky, často spojované s podrážděním kůže a neurotoxicitou. Je nepochybné, že jsme na denní bázi v kontaktu s nebezpečnými látkami, toxiny, těžkými kovy, karcinogenními látkami a alergeny.

 

Co poškozuje vaše vlasy?

Stejně jako znečištěné prostředí, i jídlo a pití ovlivňují zdraví našich vlasů a pokožky hlavy. Škodlivé látky z prostředí jsou hlavní příčinou poškození pokožky hlavy a mastných vlasů, které jsou doprovázeny nepříjemnými pocity po celý den. Zrychlený životní styl nám často nedovolí pečlivě si prostudovat složení a každou ingredienci produktů vlasové kosmetiky, ale jedním si můžeme být jistí – vždy můžeme věřit přírodě.

 

To nejlepší pro vaše vlasy

Nejlepší pro vaše vlasy jsou přírodní produkty, které remineralizují a poskytnou vašim vlasů látky nezbytné pro jejich růst a dostanou z nich toxiny a škodlivé látky a průběžně budou o vaše vlasy pečovat tak, aby zdravé zůstaly.

 

Role zeolitu

Clinoptilolát zeolitu je 100% přírodní multifunkční minerál, který absorbuje toxiny a škodlivé látky. Tajemství zeolitu tkvi v jeho molekulární struktuře, ve které formuje klece s negativně nabitými ionty a tyto pak přitahují toxiny a škodlivé látky, které mají pozitivní náboj. Proto zeolit přitahuje a absorbuje těžké kovy, nebezpečné karcinogenní toxiny, alergeny, organické jedy a další škodlivé látky a tak čistí organismus a posiluje imunitu. Ačkoliv jde o relativní novinku na trhu, zeolit se může pochlubit obrovským zájmem s aplikací v moderní medicíně a dermatologii.

 

Jak to funguje?

Zeolit obsahuje vápník, draslík, křemík a hořčík, což jsou podstatné prvky pro zdravé vlasy. Vápník stimuluje růst a pevnost vlasů, draslík brání vypadávání vlasů, křemík je důležitý prvek pro optimální syntézu kolagenu, který dává vlasům sílu a pružnost. Hořčík pak podporuje zdraví vlasových folikul (folikuly jsou konce vlasových kořínků, které zajišťují potřebné živiny pro vlasy z krevního řečiště). Mnoho studií prokázalo, že zeolit úspěšně pomáhá celému organismu k vyčištění od škodlivých látek a mimořádných výsledků dosahuje i v oblasti vlasů a pokožky hlavy, protože umožňuje proces remineralizace a detoxikace najednou.

 

Pomůže s konkrétními problémy

Zeolit pomáhá se zklidněním alergické reakce tím, že neutralizuje alergeny, přispívá k udržování zdravých hodnot pH pokožky hlavy a jeho unikátní detoxikační vlastnosti pomohou rychle obnovit pokožku hlavy i vlasy.

 

Jak používat zeolit Zeotex?

Při míchání a nanášení zeolitu Zeotex používejte dřevěnou, plastovou nebo silikonovou lžičku (ne kovovou), aby zůstal plně zachován blahodárný účinek zeolitu. Nemáte čas na přípravu vlastní masky? Vyzkoušejte naší novinku Zeotex Zeo Azuki obsahující aktivní látky revitalizující vlasovou pokožku. Po její aplikaci budou vaše vlasy hustší, odolnější a na dotek plnější. Dopřejte i vaší pokožce jen to nejlepší. Spolu s péčí o vaše vlasy můžete také zkusit naši unikátní Zeotex sadu péče o pleť.

 

Hluboký detox vlasů a pokožky hlavy

Odstraňuje toxiny a škodlivé látky z vlasů a pokožky hlavy, kterou mohou přinášet problémy, jako jsou lupy, kožní alergie a nemoci.

 

Vlasová maska

Krok 1 – Vytvořte pastu smícháním 3 odměrek Zeotexu a 2 lžiček vody.

Krok 2 – Před mytím pastu vetřete do vlasů a nechte 15-20 minut působit.

Krok 3 – Poté pastu smyjte a umyjte si vlasy.

Opakujte 1 až 2x týdně.

 

Maska pro pokožku hlavy

Krok 1 – Vytvořte pastu smícháním 3 odměrek Zeotexu a 2 lžiček vody.

Krok 2 – Pastu aplikujte na pokožku hlavy před mytím a nechte 15-20 minut působit.

Krok 3 – Poté pastu smyjte a umyjte si vlasy.