Zeotex Premium Ultra jemný mikronizovaný zeolit 120g

Značka: Zeotex
599 Kč
Skladem

Ultrajemný mikronizovaný prášek

Produkt se širokým spektrem účinku, strážce našeho zdraví

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ultra jemný mikronizovaný zeolit

Buďte napřed v boji s toxiny a učiňte kroky pro zachování vašeho zdraví. "Kouzelný Minerál" 21. století zeolit, vás bude chránit před toxiny a škodlivými látkami z okolního prostředí, které denně útočí na náš organismus. Výjimečnost zeolitu se skrývá v jeho příznivém účinku -  je 100% přírodní, bezpečný pro dospělé i děti a zcela bez vedlejších účinků. Má široký rozsah použití a dosahuje vynikajících výsledků.

  • Nejvyšší kvalita, ověřená surovina v EU.
  • Obsahuje 96% Clinoptilolitu - Clinoptilolit je účinnou látkou zeolitu.
  • Nejmenší částice na trhu (~1 mikron)
  • Extrémně široké možnosti použití
  • Zcela bezpečný a 100% přírodní

O Zeolitu

Zeolity jsou přírodní minerály s tím nejsilnějším detoxikačním efektem. Zeolitové částice mají strukturu podobnou kleci, která zachytává toxiny, těžké kovy, karcinogenní látky, pesticidy a jiné škodlivé látky, se kterými se neustále setkáváme v každodenním životě. Jeho ultra jemné částice s negativním nábojem účinně přitahují pozitivně nabité škodlivé látky a bezpečně je tak dostávají z našeho těla. Zeolit má pozoruhodnou kapacitu pro absorbování toxinů a škodlivých látek, díky tomu má tak vysokou účinnost.

Zeotex Zeolit obsahuje 100% přírodní minerál zeolit, který je ideálním doplňkem zdravého ranního rituálu a můžete jej využít mnoha způsoby:

-  doplněk ústní hygieny
- přísada do kosmetiky, krémových masek apod.
detoxikace a obnova pokožky hlavy, rychlejší a lepší růst vlasů
- před jídlem omyjte ovoce a zeleninu

 

Typy na využití:

Dermatologie

Pomáhá při akné, herpesu, seboree, odlupování pokožky hlavy a různých typech dermatitidy a akutní psoriázy. Díky své specifičnosti lze Zeotex míchat s běžnou pleťovou a tělovou kosmetikou, kterou používáte. Poznámka: Použijte dřevěnou nebo plastovou lžíci!

Způsob aplikace:

Zeotex zeolitová směs - směs Zeotexu a olivového nebo kokosového oleje. Dávkování v poměru: 2 čajové lžičky prášku Zeotex + 1 čajová lžička oleje dle vlastního výběru.

  • Akné - Přidejte prášek Zeotex do stávajícího krému nebo masky na obličej.
  • Opar - Aplikujte Zeotex zeolitovou směs na postižené místo čistou rukou nebo tyčinkou do uší neurodermatitida nebo Psoriáza - Do stávajícího tělového krému + Zeotex lázní přidejte prášek Zeotex v poměru: Do 5 l vlažné vody přidejte 15 g Zeotexu.
  • Odlupování pokožky hlavy - Masírujte pokožku hlavy olejem nebo vodou, ve které je rozmíchán Zeotex. Poměr: dl vody nebo základního oleje + 5g Zeotexu
  • Hloubkově čistící masky - Zeotex utřeme na hustou směs, naneseme na obličej a necháme asi 15 minut působit. Po opláchnutí pokračujte v běžné péči o obličej. Při každodenním čištění obličeje je třeba masku po 15 minutách opláchnout. Poměr kosmetických výrobků: Zeotex: kosmetický výrobek 1:9
  • Tělový peeling - Díky své jemné, molekulární struktuře lze Zeotex použít i na jemné tělové peelingy. Vložte ½ do dlaně. lžíce prášku Zeotex a jemně jím potřete celou pokožku a poté si dejte krátkou sprchu.

Stomatologie

Pomáhá při každodenní ústní hygieně, při vředech, zánětu dásní a paradentóze. Zeotex Zeolit doporučujeme přimíchat do stávajících zubních past, nebo je možno nanést na vyčištěné zuby a nechat působit celou noc. Poznámka: Použijte dřevěnou nebo plastovou lžíci!

Způsob aplikace:

Zeotex Zeolitová směs - směs Zeotexu a olivového/kokosového oleje. Dávkování v poměru: 1 čajová lžička zeolitového prášku + ½ čajové lžičky oleje dle vlastního výběru. Zeolitová směs snižuje tvorbu zubního kazu a plaku. Smíchejte Zeotex s vodou - protřepejte a propláchněte ústní dutinu určenou směsí. Opakujte postup 3krát denně. Vyskytly-li se vážnější stavy, ošetřete Zeotex zeolitovou směsí vtíráním do postiženého místa a nechte přes noc. Důležité je, aby směs byla dostatečně pastelová (nesmí být vodová)! Prevence plaku, zubní kaz a každodenní hygiena – vložte Zeotex do zubní pasty.

Ošetření ovoce a zeleniny

Ovoce a zelenina byly ošetřeny různými chemikáliemi, pesticidy, herbicidy, insekticidy. Proto jsou rostliny, které denně konzumujeme, plné těžkých kovů, dusičnanů, biogenních aminů, alkaloidů a jiných škodlivých látek, které prokazatelně způsobují řadu nemocí. Pro ochranu a zachování našeho zdraví je důležité mýt veškeré ovoce a zeleninu v roztoku vody se Zeotexem. Fakulta agrobiotechnologie v Osijeku prokázala výjimečnou účinnost Zeotexu při odstraňování toxinů. Poznámka: Použijte dřevěnou nebo plastovou lžíci!

Způsob aplikace: 1 g Zeotexu rozmícháme v 5 l vody, poté přidáme ovoce a zeleninu a necháme odstát min. 15 – max.20 min. Před konzumací opláchněte pod tekoucí vodou

Přísady: aktivovaný zeolit klinoptilolit sedimentárního původu, 100% přírodní složka, min. 95% zeolit klinoptilolit (vápník, hořčík, železo, draslík, sodík). Bez chuti a bez zápachu. Doba použitelnosti: 2 roky od otevření produktu. Zabraňte kontaktu s očima! Skladujte na suchém místě. Surový materiál Výrobce: doo Avenija Dubrovník 16, 10000 XNUMX Záhřeb, Chorvatsko

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Detoxikace
Hmotnost: 0.12 kg

Zeotex je výrobce přírodních přípravků, které jsou vhodné pro různé účely. Určitě je doporučuji na pleť, ale také do koupele nebo pro dentální hygienu. Udělejte radost svým blízkým s produkty, které jim pomůžou. Krémy a obličejové maky mám vyzkoušené a jsou prostě skvělé.

U Zeolitu si můžete vybrat, jakou formu aplikace zvolíte. A k Vánocům doporučuji celý set péče o pokožku. Navíc získáte balení lyofilizovaného ovoce zdarma ke každé objednávce.