Zeotex Premium Ultra jemný mikronizovaný zeolit 120g

Efekt lupa
 • 1 z 2

Ultrajemný mikronizovaný prášek

Produkt se širokým spektrem účinku, strážce našeho zdraví


 • Na dotaz
499 Kč
Kategorie: Detoxikace
Hmotnost: 0.12 kg
 

Ultra jemný mikronizovaný zeolit

Buďte napřed v boji s toxiny a učiňte kroky pro zachování vašeho zdraví. "Kouzelný Minerál" 21. století zeolit, vás bude chránit před toxiny a škodlivými látkami z okolního prostředí, které denně útočí na náš organismus. Výjimečnost zeolitu se skrývá v jeho příznivém účinku -  je 100% přírodní, bezpečný pro dospělé i děti a zcela bez vedlejších účinků. Má široký rozsah použití a dosahuje vynikajících výsledků.

 • Nejvyšší kvalita, ověřená surovina v EU.
 • Obsahuje 96% Clinoptilolitu - Clinoptilolit je účinnou látkou zeolitu.
 • Nejmenší částice na trhu (~1 mikron)
 • Extrémně široké možnosti použití
 • Zcela bezpečný a 100% přírodní

O Zeolitu

Zeolity jsou přírodní minerály s tím nejsilnějším detoxikačním efektem. Zeolitové částice mají strukturu podobnou kleci, která zachytává toxiny, těžké kovy, karcinogenní látky, pesticidy a jiné škodlivé látky, se kterými se neustále setkáváme v každodenním životě. Jeho ultra jemné částice s negativním nábojem účinně přitahují pozitivně nabité škodlivé látky a bezpečně je tak dostávají z našeho těla. Zeolit má pozoruhodnou kapacitu pro absorbování toxinů a škodlivých látek, díky tomu má tak vysokou účinnost.

Zeotex Zeolit obsahuje 100% přírodní minerál zeolit, který je ideálním doplňkem zdravého ranního rituálu a můžete jej využít mnoha způsoby:

-  doplněk ústní hygieny
- přísada do kosmetiky, krémových masek apod.
detoxikace a obnova pokožky hlavy, rychlejší a lepší růst vlasů
- před jídlem omyjte ovoce a zeleninu

 

Typy na využití:

Dermatologie

Pomáhá při akné, herpesu, seboree, odlupování pokožky hlavy a různých typech dermatitidy a akutní psoriázy. Díky své specifičnosti lze Zeotex míchat s běžnou pleťovou a tělovou kosmetikou, kterou používáte. Poznámka: Použijte dřevěnou nebo plastovou lžíci!

Způsob aplikace:

Zeotex zeolitová směs - směs Zeotexu a olivového nebo kokosového oleje. Dávkování v poměru: 2 čajové lžičky prášku Zeotex + 1 čajová lžička oleje dle vlastního výběru.

 • Akné - Přidejte prášek Zeotex do stávajícího krému nebo masky na obličej.
 • Opar - Aplikujte Zeotex zeolitovou směs na postižené místo čistou rukou nebo tyčinkou do uší neurodermatitida nebo Psoriáza - Do stávajícího tělového krému + Zeotex lázní přidejte prášek Zeotex v poměru: Do 5 l vlažné vody přidejte 15 g Zeotexu.
 • Odlupování pokožky hlavy - Masírujte pokožku hlavy olejem nebo vodou, ve které je rozmíchán Zeotex. Poměr: dl vody nebo základního oleje + 5g Zeotexu
 • Hloubkově čistící masky - Zeotex utřeme na hustou směs, naneseme na obličej a necháme asi 15 minut působit. Po opláchnutí pokračujte v běžné péči o obličej. Při každodenním čištění obličeje je třeba masku po 15 minutách opláchnout. Poměr kosmetických výrobků: Zeotex: kosmetický výrobek 1:9
 • Tělový peeling - Díky své jemné, molekulární struktuře lze Zeotex použít i na jemné tělové peelingy. Vložte ½ do dlaně. lžíce prášku Zeotex a jemně jím potřete celou pokožku a poté si dejte krátkou sprchu.

Stomatologie

Pomáhá při každodenní ústní hygieně, při vředech, zánětu dásní a paradentóze. Zeotex Zeolit doporučujeme přimíchat do stávajících zubních past, nebo je možno nanést na vyčištěné zuby a nechat působit celou noc. Poznámka: Použijte dřevěnou nebo plastovou lžíci!

Způsob aplikace:

Zeotex Zeolitová směs - směs Zeotexu a olivového/kokosového oleje. Dávkování v poměru: 1 čajová lžička zeolitového prášku + ½ čajové lžičky oleje dle vlastního výběru. Zeolitová směs snižuje tvorbu zubního kazu a plaku. Smíchejte Zeotex s vodou - protřepejte a propláchněte ústní dutinu určenou směsí. Opakujte postup 3krát denně. Vyskytly-li se vážnější stavy, ošetřete Zeotex zeolitovou směsí vtíráním do postiženého místa a nechte přes noc. Důležité je, aby směs byla dostatečně pastelová (nesmí být vodová)! Prevence plaku, zubní kaz a každodenní hygiena – vložte Zeotex do zubní pasty.

Ošetření ovoce a zeleniny

Ovoce a zelenina byly ošetřeny různými chemikáliemi, pesticidy, herbicidy, insekticidy. Proto jsou rostliny, které denně konzumujeme, plné těžkých kovů, dusičnanů, biogenních aminů, alkaloidů a jiných škodlivých látek, které prokazatelně způsobují řadu nemocí. Pro ochranu a zachování našeho zdraví je důležité mýt veškeré ovoce a zeleninu v roztoku vody se Zeotexem. Fakulta agrobiotechnologie v Osijeku prokázala výjimečnou účinnost Zeotexu při odstraňování toxinů. Poznámka: Použijte dřevěnou nebo plastovou lžíci!

Způsob aplikace: 1 g Zeotexu rozmícháme v 5 l vody, poté přidáme ovoce a zeleninu a necháme odstát min. 15 – max.20 min. Před konzumací opláchněte pod tekoucí vodou

Přísady: aktivovaný zeolit klinoptilolit sedimentárního původu, 100% přírodní složka, min. 95% zeolit klinoptilolit (vápník, hořčík, železo, draslík, sodík). Bez chuti a bez zápachu. Doba použitelnosti: 2 roky od otevření produktu. Zabraňte kontaktu s očima! Skladujte na suchém místě. Surový materiál Výrobce: doo Avenija Dubrovník 16, 10000 XNUMX Záhřeb, Chorvatsko

 

Zeotex je výrobce přírodních přípravků, které jsou vhodné pro různé účely. Určitě je doporučuji na pleť, ale také do koupele nebo pro dentální hygienu. Udělejte radost svým blízkým s produkty, které jim pomůžou. Krémy a obličejové maky mám vyzkoušené a jsou prostě skvělé.

U Zeolitu si můžete vybrat, jakou formu aplikace zvolíte. A k Vánocům doporučuji celý set péče o pokožku. Navíc získáte balení lyofilizovaného ovoce zdarma ke každé objednávce.