Zeotex DERM Krém pro problematickou pleť

Značka: Zeotex
1 099 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zeotex Derm - přírodní Synergie pro dokonalou pokožku

Zeolit a mikrostříbro jako revoluční spojenci pro péči o pleť.

Zeolit Zeotex ​​a Mikrostříbro jsou v péči o pleť velice úspěšní jednotlivě, ale jejich spojením, vzájemná kompatibilita a synergie přinášejí v péči o pleť skutečnou revoluci. Zeotex Derm je krém, který tyto dvě složky kombinuje a tak vaši pokožku hýčká a ošetřuje příznivý vliv obou.

Prohlášení:

Zeotex Derm s prémiovým ultra jemným mikronizovaným zeolitem 

Krém pro péči o problematickou pleť

Zeotex Derm pomáhá předcházet problémům s pletí a činí péči o pleť snazší. Suchou a podrážděnou kůži hydratuje, zjemňuje a uklidňuje. Podporuje regeneraci pokožky a opravuje její strukturu, čímž vylepšuje její vzhled a svěžest.

Aplikace:

Krém aplikujte na čistou pokožku, jemně jej vmasírujte jednou až dvakrát denně nebo v případě potřeby.

Složení: Olus Oil, Zeolite, Aqua, Sorbitan Olivate, Glycerin, Cera Alba, C30-45 Olefin, C30-45 Alkyl Methicone, Tocopheryl Acetate, Phospholipids, Avena Sativa Leaf/Stem Extract, Sphingolipids, Phenoxyethanol, Dehydroacetic Acid, Potassium Sorbate, Benzyl Alcohol, Silver (CI 77820).

Zeotex Derm se může pochlubit revoluční formulí pro péči o pleť, která je naprosto přírodní a bezpečná pro vaši pokožku, kde při pravidelném užívání uvidíte skutečný rozdíl. Nejdůležitějšími složkami jsou zeolit – efektivní čistič pokožky, který ji revitalizuje a regeneruje, a mikrostříbro – ochrana pokožky s antibakteriálním a antivirovým účinkem. Jejich kombinací dokážete předcházet vzniku nových pleťových problémů a uleví vám s těmi stávajícími.

V dnešním světě je běžné, že pleťové problémy nejsou pouze záležitostí vzhledu, ale jdou hlouběji a přináší psychické břemeno, se kterým není snadné se vypořádat. Výzkumy ukazují, že problémová pleť, může vést k negativnímu obrázku sebe sama, poškozuje sebevědomí, způsobuje deprese a úzkost, což nejsou problémy, které by byly povrchní, či zanedbatelné.

Právě proto je tu Zeotex Derm a naši dva hrdinové v podobě dvou hlavních složek.

Co je Zeolit?

Známý jako „kouzelný minerál“, zeolit Zeotex je zcela přírodní, vulkanický minerál s tím nejsilnějším detoxikačním účinkem, který může příroda nabídnout. Funguje tak, že jeho ultra-jemné mikro částice zachycují nejrůznější toxiny do sebe jako do klece a tak nám uleví od těchto škodlivých látek a pomohou tak k regeneraci a revitalizaci naší pokožky. Pokud je obsah škodlivin v naší pokožce vysoký, odrazí se to na jejím stavu. Objeví se zarudnutí, akné, kožní alergie – problémy, kterými nám pokožka říká, že je na čase změnit péči o ní.

Kromě svých detoxikačních vlastností, zeolit čistí a obnovuje pokožku, a usnadňuje vápníku, kyslíku a dalším 17 minerálům vstup do buněk. V souvislosti s tím, se zeolit podílí na omlazování pleti, zklidnění alergických reakcí a je skvělým spojencem v boji proti akné. Odstraní každodenní „nepřátele“ pokožky a má příznivý vliv na všechny typy pleti – zaručeně bez vedlejších účinků. Navíc při smíchání s přírodními oleji nebo vodou přináší vynikající výsledky jako pleťová maska.

Mikrostříbro – ochranný plášť pro vaši pokožku

Získané z čistého, přírodního stříbra je mikrostříbro (základní stříbro) extrémně silný spojenec v péči o pleť. Výzkum provedený Bio-Gate AG prokázal, že stříbro na povrchu kůže funguje antimikrobiálně a vytváří ochrannou vrstvu, která reguluje a stabilizuje kožní mikroflóru odstraněním nežádoucích organismů.

Tenká ochranná vrstva, tvořená aktivními částicemi mikrostříbra, zajišťuje optimální rovnováhu živin vaší pokožky a svou protizánětlivou funkcí efektivně řeší kožní problémy. Přitom je vhodný pro všechny typy pokožky, včetně velmi citlivé, náchylné k atopii.

Mikrostříbro má strukturu podobnou houbě, dík čemuž integruje všechny nejlepší živiny do vaší kůže. Kromě toho bylo prokázáno, že podporuje specifické léčby (neurodermatitida, atopická dermatitida) v důsledku iontů stříbra, které působí antimikrobiálně na původce kožních problémů (bio-brána AG).

Díky svým ochranným, prospěšným a přírodním účinkům se mikrostříbro osvědčilo být vynikajícím spojencem zeolitu v péči o problematickou pokožku. Nová inovativní formule zajišťuje extrémní účinnost bez rizika vedlejších účinků.

Říká se, že pokožka má paměť. Nechte jí vzpomenout jen na to nejlepší se Zeotex Derm.

Zeotex je výrobce přírodních přípravků, které jsou vhodné pro různé účely. Určitě je doporučuji na pleť, ale také do koupele nebo pro dentální hygienu. Udělejte radost svým blízkým s produkty, které jim pomůžou. Krémy a obličejové maky mám vyzkoušené a jsou prostě skvělé.

U Zeolitu si můžete vybrat, jakou formu aplikace zvolíte. A k Vánocům doporučuji celý set péče o pokožku. Navíc získáte balení lyofilizovaného ovoce zdarma ke každé objednávce.