Zeotex Premium Ultra jemný mikronizovaný zeolit 350g

Ultrajemný mikronizovaný prášek

Produkt se širokým spektrem účinku, strážce našeho zdraví


  • Na dotaz
899 Kč
Kategorie: Detoxikace
Hmotnost: 0.35 kg
 

Ultra jemný mikronizovaný zeolit

Buďte napřed v boji s toxiny a učiňte kroky pro zachování vašeho zdraví. "Kouzelný Minerál" 21. století zeolit, vás bude chránit před toxiny a škodlivými látkami z okolního prostředí, které denně útočí na náš organismus. Výjimečnost zeolitu se skrývá v jeho příznivém účinku -  je 100% přírodní, bezpečný pro dospělé i děti a zcela bez vedlejších účinků. Má široký rozsah použití a dosahuje vynikajících výsledků.

  • Nejvyšší kvalita, ověřená surovina v EU.
  • Obsahuje 96% Clinoptilolitu - Clinoptilolit je účinnou látkou zeolitu.
  • Nejmenší částice na trhu (~1 mikron)
  • Extrémně široké možnosti použití
  • Zcela bezpečný a 100% přírodní

O Zeolitu

Zeolity jsou přírodní minerály s tím nejsilnějším detoxikačním efektem. Zeolitové částice mají strukturu podobnou kleci, která zachytává toxiny, těžké kovy, karcinogenní látky, pesticidy a jiné škodlivé látky, se kterými se neustále setkáváme v každodenním životě. Jeho ultra jemné částice s negativním nábojem účinně přitahují pozitivně nabité škodlivé látky a bezpečně je tak dostávají z našeho těla. Zeolit má pozoruhodnou kapacitu pro absorbování toxinů a škodlivých látek, díky tomu má tak vysokou účinnost.

Zeotex je výrobce přírodních přípravků, které jsou vhodné pro různé účely. Určitě je doporučuji na pleť, ale také do koupele nebo pro dentální hygienu. Udělejte radost svým blízkým s produkty, které jim pomůžou. Krémy a obličejové maky mám vyzkoušené a jsou prostě skvělé.

U Zeolitu si můžete vybrat, jakou formu aplikace zvolíte. A k Vánocům doporučuji celý set péče o pokožku. Navíc získáte balení lyofilizovaného ovoce zdarma ke každé objednávce.