Zeotex Premium Ultra jemný mikronizovaný zeolit 350g

Značka: Zeotex
999 Kč
Skladem

Ultrajemný mikronizovaný prášek

Produkt se širokým spektrem účinku, strážce našeho zdraví

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ultra jemný mikronizovaný zeolit

Buďte napřed v boji s toxiny a učiňte kroky pro zachování vašeho zdraví. "Kouzelný Minerál" 21. století zeolit, vás bude chránit před toxiny a škodlivými látkami z okolního prostředí, které denně útočí na náš organismus. Výjimečnost zeolitu se skrývá v jeho příznivém účinku -  je 100% přírodní, bezpečný pro dospělé i děti a zcela bez vedlejších účinků. Má široký rozsah použití a dosahuje vynikajících výsledků.

  • Nejvyšší kvalita, ověřená surovina v EU.
  • Obsahuje 96% Clinoptilolitu - Clinoptilolit je účinnou látkou zeolitu.
  • Nejmenší částice na trhu (~1 mikron)
  • Extrémně široké možnosti použití
  • Zcela bezpečný a 100% přírodní

O Zeolitu

Zeolity jsou přírodní minerály s tím nejsilnějším detoxikačním efektem. Zeolitové částice mají strukturu podobnou kleci, která zachytává toxiny, těžké kovy, karcinogenní látky, pesticidy a jiné škodlivé látky, se kterými se neustále setkáváme v každodenním životě. Jeho ultra jemné částice s negativním nábojem účinně přitahují pozitivně nabité škodlivé látky a bezpečně je tak dostávají z našeho těla. Zeolit má pozoruhodnou kapacitu pro absorbování toxinů a škodlivých látek, díky tomu má tak vysokou účinnost.

Doplňkové parametry

Kategorie: Detoxikace
Hmotnost: 0.35 kg

Zeotex je výrobce přírodních přípravků, které jsou vhodné pro různé účely. Určitě je doporučuji na pleť, ale také do koupele nebo pro dentální hygienu. Udělejte radost svým blízkým s produkty, které jim pomůžou. Krémy a obličejové maky mám vyzkoušené a jsou prostě skvělé.

U Zeolitu si můžete vybrat, jakou formu aplikace zvolíte. A k Vánocům doporučuji celý set péče o pokožku. Navíc získáte balení lyofilizovaného ovoce zdarma ke každé objednávce.